Deepcool
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 34 vnt. 1-5 d.d. 34 / - vnt. | - | 5,91 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Fan function: | 1300±10%RPM |
| Width: | 120x120x25mm cm |
| Dimensions (WxDxH): | 120x120x25mm mm |
| Height: | 120x120x25mm cm |
| Depth: | 120x120x25mm cm |
| Other features: | 4 Blue LEDs |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Net weight: | 0.07 kg |
| Gross weight: | 0.164 kg |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.0010494 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.094 kg |
| Gross depth (mm): | 159 mm |
| Gross width (mm): | 30 mm |
| Gross height (mm): | 220 mm |
| Paper/Pasteboard: | 94 g |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 1647 pc(s) |
| Producer: | Deepcool |
| Fan function: | 1300±10%RPM |
| Width: | 120x120x25mm cm |
| Dimensions (WxDxH): | 120x120x25mm mm |
| Height: | 120x120x25mm cm |
| Depth: | 120x120x25mm cm |
| Other features: | 4 Blue LEDs |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Net weight: | 0.07 kg |
| Gross weight: | 0.164 kg |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.0010494 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.094 kg |
| Gross depth (mm): | 159 mm |
| Gross width (mm): | 30 mm |
| Gross height (mm): | 220 mm |
| Paper/Pasteboard: | 94 g |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 1647 pc(s) |
| Producer: | Deepcool |