Deepcool Cooling Fan | FD12 WH V2 | White
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 44 vnt. 1-5 d.d. 44 / - vnt. | - | 10,21 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 130.00 mm |
| Gross height (mm): | 50.00 mm |
| Gross weight: | 0.19 kg |
| Gross width (mm): | 130.00 mm |
| Net weight: | 0.14 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Deepcool |
| Palette Qty: | 2045 pc(s) |
| Fan connector: | 4-pin PWM |
| Colour of product: | White |
| Producer product name: | FD12 WH V2 |
| Producer product family: | Cooling Fan |
| Bearing technology: | Hydro Bearing |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 130.00 mm |
| Gross height (mm): | 50.00 mm |
| Gross weight: | 0.19 kg |
| Gross width (mm): | 130.00 mm |
| Net weight: | 0.14 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Deepcool |
| Palette Qty: | 2045 pc(s) |
| Fan connector: | 4-pin PWM |
| Colour of product: | White |
| Producer product name: | FD12 WH V2 |
| Producer product family: | Cooling Fan |
| Bearing technology: | Hydro Bearing |
| Warranty: | 24 month(s) |