Deepcool Computer Case MATREXX 40 Side window, Black, mATX, 4, Power supply included No, 1 x USB 3.0; 1 x USB 2.0; 1 x Audio, ABS + SPCC + Tempered Glass, 1 × 120 mm DC fan
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 42,28 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 470.00 mm |
| Gross height (mm): | 470.00 mm |
| Gross weight: | 6.40 kg |
| Gross width (mm): | 288.00 mm |
| Net weight: | 5.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1000.00 g |
| Plastic (No PET): | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.20 kg |
| Volume (m3): | 0.06 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer product name: | MATREXX 40 |
| Form factor: | mATX |
| Power supply type: | ATX PS2 (Maximum length: 160mm) |
| Colour of product: | Black |
| Power supply included: | No |
| Side window: | Yes |
| Expansion slots: | 4 |
| I/O ports: | 1 x USB 3.0; 1 x USB 2.0; 1 x Audio |
| Drive bays: | 2 x 3.5"; 2 x 2.5" |
| Rear fans installed: | 1 × 120 mm DC fan |
| Cable management: | Yes |
| Liquid cooling capability: | Yes |
| Dimensions (WxDxH): | 400 x 215 x 431 mm |
| Cooling: | Yes |
| Material: | ABS + SPCC + Tempered Glass |
| Maximum CPU cooler height: | 16.5 cm |
| Optional fans: | Front: 3 x 120mm, 2 x 140mm; Top: 2 x 120mm, 2 x 140mm |
| Producer product family: | Computer Case |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 470.00 mm |
| Gross height (mm): | 470.00 mm |
| Gross weight: | 6.40 kg |
| Gross width (mm): | 288.00 mm |
| Net weight: | 5.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1000.00 g |
| Plastic (No PET): | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.20 kg |
| Volume (m3): | 0.06 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer product name: | MATREXX 40 |
| Form factor: | mATX |
| Power supply type: | ATX PS2 (Maximum length: 160mm) |
| Colour of product: | Black |
| Power supply included: | No |
| Side window: | Yes |
| Expansion slots: | 4 |
| I/O ports: | 1 x USB 3.0; 1 x USB 2.0; 1 x Audio |
| Drive bays: | 2 x 3.5"; 2 x 2.5" |
| Rear fans installed: | 1 × 120 mm DC fan |
| Cable management: | Yes |
| Liquid cooling capability: | Yes |
| Dimensions (WxDxH): | 400 x 215 x 431 mm |
| Cooling: | Yes |
| Material: | ABS + SPCC + Tempered Glass |
| Maximum CPU cooler height: | 16.5 cm |
| Optional fans: | Front: 3 x 120mm, 2 x 140mm; Top: 2 x 120mm, 2 x 140mm |
| Producer product family: | Computer Case |
| Warranty: | 24 month(s) |