Deepcool Cable 12VHPR Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
0 mėn.
0 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 1,10 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 320.00 mm |
| Gross height (mm): | 154.00 mm |
| Gross weight: | 0.45 kg |
| Gross width (mm): | 90.00 mm |
| Net weight: | 0.40 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 195 pc(s) |
| PET: | 2 g |
| Colour of product: | Black |
| Producer product name: | 12VHPR |
| Producer product family: | Cable |
| Cable length: | 0.65 m |
| Connector type: | PCI-E x2 to 12VHPWR x1 |
| Gross depth (mm): | 320.00 mm |
| Gross height (mm): | 154.00 mm |
| Gross weight: | 0.45 kg |
| Gross width (mm): | 90.00 mm |
| Net weight: | 0.40 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 195 pc(s) |
| PET: | 2 g |
| Colour of product: | Black |
| Producer product name: | 12VHPR |
| Producer product family: | Cable |
| Cable length: | 0.65 m |
| Connector type: | PCI-E x2 to 12VHPWR x1 |