Deepcool Air cooler AK400
Gamintojas: Deepcool
Prekės kodas (MPN): R-AK400-BKNNMN-G-1
Prekės kodas (MPN): R-AK400-BKNNMN-G-1
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | >50 vnt. 1-5 d.d. >50 / - vnt. | - | 34,73 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 159.00 mm |
| Gross height (mm): | 180.00 mm |
| Gross weight: | 1.76 kg |
| Gross width (mm): | 158.00 mm |
| Net weight: | 1.46 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 250.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Weight: | g |
| Colour of product: | |
| Noise level (high speed): | 29 dB |
| Type: | CPU Air Cooler |
| Voltage: | V |
| Width: | cm |
| Compatible processor series: | |
| Rated current: | 0.13 A |
| Height: | cm |
| Maximum spin speed: | RPM |
| Depth: | cm |
| Supported processor sockets: | |
| Power consumption (typical): | W |
| Noise level (low speed): | dB |
| Suitable for: | |
| Fan diameter: | cm |
| Maximum airflow: | 66.47 cfm |
| Minimum spin speed: | RPM |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Producer product name: | AK400 |
| Fan function: | |
| Dimensions (WxDxH): | mm |
| Heat-resistant: | |
| Heat function: | |
| Other features: | Fluid Dynamic Bearing |
| Fan speed (max): | 1850 RPM |
| Fan connector: | 4-pin PWM |
| Connector(s): | |
| Air pressure: | 2.04 mmAq |
| Producer product family: | Air cooler |
| Bearing technology: | Fluid Dynamic Bearing |
| Fan dimensions (W x D x H): | 120×120×25 mm |
| Fan speed (min): | 500 RPM |
| Thermal Design Power (TDP): | W |
| Processor brand name: | |
| Number of heat pipes: | |
| Product name: | |
| Product type: |
| Gross depth (mm): | 159.00 mm |
| Gross height (mm): | 180.00 mm |
| Gross weight: | 1.76 kg |
| Gross width (mm): | 158.00 mm |
| Net weight: | 1.46 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 250.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Weight: | g |
| Colour of product: | |
| Noise level (high speed): | 29 dB |
| Type: | CPU Air Cooler |
| Voltage: | V |
| Width: | cm |
| Compatible processor series: | |
| Rated current: | 0.13 A |
| Height: | cm |
| Maximum spin speed: | RPM |
| Depth: | cm |
| Supported processor sockets: | |
| Power consumption (typical): | W |
| Noise level (low speed): | dB |
| Suitable for: | |
| Fan diameter: | cm |
| Maximum airflow: | 66.47 cfm |
| Minimum spin speed: | RPM |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Producer product name: | AK400 |
| Fan function: | |
| Dimensions (WxDxH): | mm |
| Heat-resistant: | |
| Heat function: | |
| Other features: | Fluid Dynamic Bearing |
| Fan speed (max): | 1850 RPM |
| Fan connector: | 4-pin PWM |
| Connector(s): | |
| Air pressure: | 2.04 mmAq |
| Producer product family: | Air cooler |
| Bearing technology: | Fluid Dynamic Bearing |
| Fan dimensions (W x D x H): | 120×120×25 mm |
| Fan speed (min): | 500 RPM |
| Thermal Design Power (TDP): | W |
| Processor brand name: | |
| Number of heat pipes: | |
| Product name: | |
| Product type: |