Deepcool 80 PLUS Gold PSU | PS850P | 850 W
Gamintojas: Deepcool
Prekės kodas (MPN): R-PS850P-FE0B-JGEU
Prekės kodas (MPN): R-PS850P-FE0B-JGEU
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 6 vnt. 1-5 d.d. 6 / - vnt. | 203,25 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 300.00 mm |
| Gross height (mm): | 200.00 mm |
| Gross weight: | 0.55 kg |
| Gross width (mm): | 300.00 mm |
| Net weight: | 0.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Deepcool |
| Palette Qty: | 48 pc(s) |
| Nominal power: | 850 W |
| Producer product name: | PS850P |
| Producer product family: | 80 PLUS Gold PSU |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 300.00 mm |
| Gross height (mm): | 200.00 mm |
| Gross weight: | 0.55 kg |
| Gross width (mm): | 300.00 mm |
| Net weight: | 0.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Deepcool |
| Palette Qty: | 48 pc(s) |
| Nominal power: | 850 W |
| Producer product name: | PS850P |
| Producer product family: | 80 PLUS Gold PSU |
| Warranty: | 36 month(s) |