Deepcool 2-in-1 PWM & RGB Hub SC790
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 17,65 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 120.00 mm |
| Gross height (mm): | 37.00 mm |
| Gross weight: | 0.17 kg |
| Gross width (mm): | 80.00 mm |
| Net weight: | 0.07 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Producer product name: | SC790 |
| Producer product family: | 2-in-1 PWM & RGB Hub |
| I/O ports: | Power Connector: SATA; Fan Ports: 6 Ports x 4Pin PWM |
| Gross depth master carton: | 380 mm |
| Gross width master carton: | 285 mm |
| Gross height master carton: | 245 mm |
| Net weight master carton: | 3.76 kg |
| Tare weight master carton: | 0.265 kg |
| Processor brand name: | N/A |
| Product name: | |
| Product type: |
| Gross depth (mm): | 120.00 mm |
| Gross height (mm): | 37.00 mm |
| Gross weight: | 0.17 kg |
| Gross width (mm): | 80.00 mm |
| Net weight: | 0.07 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Producer product name: | SC790 |
| Producer product family: | 2-in-1 PWM & RGB Hub |
| I/O ports: | Power Connector: SATA; Fan Ports: 6 Ports x 4Pin PWM |
| Gross depth master carton: | 380 mm |
| Gross width master carton: | 285 mm |
| Gross height master carton: | 245 mm |
| Net weight master carton: | 3.76 kg |
| Tare weight master carton: | 0.265 kg |
| Processor brand name: | N/A |
| Product name: | |
| Product type: |