Deepcool 120mm fan FK120
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 11,06 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 150.00 mm |
| Gross height (mm): | 56.00 mm |
| Gross weight: | 0.26 kg |
| Gross width (mm): | 136.00 mm |
| Net weight: | 0.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 50.00 g |
| Plastic (No PET): | 6.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.06 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer product name: | FK120 |
| Type: | Hydraulic |
| Fan speed (min): | 500 RPM |
| Fan speed (max): | 1850 RPM |
| Airflow: | m³/h |
| Air pressure: | 2.19 mmAq |
| Noise level (max): | 28 dB |
| Rated current: | A |
| Other features: | |
| Fan connector: | 4-pin PWM |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Producer product family: | 120mm fan |
| Fan diameter: | 12 cm |
| Airflow: | 68.99 CFM |
| Colour of product: | Black |
| Bearing technology: | Fluid dynamic bearing |
| Processor brand name: | N/A |
| Product name: | |
| Product type: |
| Gross depth (mm): | 150.00 mm |
| Gross height (mm): | 56.00 mm |
| Gross weight: | 0.26 kg |
| Gross width (mm): | 136.00 mm |
| Net weight: | 0.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 50.00 g |
| Plastic (No PET): | 6.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.06 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer product name: | FK120 |
| Type: | Hydraulic |
| Fan speed (min): | 500 RPM |
| Fan speed (max): | 1850 RPM |
| Airflow: | m³/h |
| Air pressure: | 2.19 mmAq |
| Noise level (max): | 28 dB |
| Rated current: | A |
| Other features: | |
| Fan connector: | 4-pin PWM |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Producer product family: | 120mm fan |
| Fan diameter: | 12 cm |
| Airflow: | 68.99 CFM |
| Colour of product: | Black |
| Bearing technology: | Fluid dynamic bearing |
| Processor brand name: | N/A |
| Product name: | |
| Product type: |