Deepcool 12-Port Addressable RGB Hub SC700
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | >50 vnt. 1-5 d.d. >50 / - vnt. | - | 11,17 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 100.00 mm |
| Gross height (mm): | 30.00 mm |
| Gross weight: | 0.09 kg |
| Gross width (mm): | 60.00 mm |
| Net weight: | 0.04 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer product name: | SC700 |
| Type: | |
| Fan speed (min): | RPM |
| Fan speed (max): | RPM |
| Airflow: | m³/h |
| Air pressure: | |
| Noise level (max): | dB |
| Rated current: | A |
| Fan connector: | |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Producer product family: | 12-Port Addressable RGB Hub |
| Fan diameter: | cm |
| Airflow: | |
| Gross depth master carton: | 318 mm |
| Gross width master carton: | 247 mm |
| Gross height master carton: | 180 mm |
| Net weight master carton: | 3.14 kg |
| Tare weight master carton: | 0.141 kg |
| Connector(s): | |
| Processor brand name: | N/A |
| Product name: | |
| Product type: |
| Gross depth (mm): | 100.00 mm |
| Gross height (mm): | 30.00 mm |
| Gross weight: | 0.09 kg |
| Gross width (mm): | 60.00 mm |
| Net weight: | 0.04 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer product name: | SC700 |
| Type: | |
| Fan speed (min): | RPM |
| Fan speed (max): | RPM |
| Airflow: | m³/h |
| Air pressure: | |
| Noise level (max): | dB |
| Rated current: | A |
| Fan connector: | |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Producer product family: | 12-Port Addressable RGB Hub |
| Fan diameter: | cm |
| Airflow: | |
| Gross depth master carton: | 318 mm |
| Gross width master carton: | 247 mm |
| Gross height master carton: | 180 mm |
| Net weight master carton: | 3.14 kg |
| Tare weight master carton: | 0.141 kg |
| Connector(s): | |
| Processor brand name: | N/A |
| Product name: | |
| Product type: |