Deepcool | PSU | PF450 | 450 W
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 39,23 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 260 mm |
| Gross height (mm): | 178 mm |
| Gross weight: | 1.595 kg |
| Gross width (mm): | 114 mm |
| Net weight: | 0.354 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 941 g |
| Plastic (No PET): | 300.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.241 kg |
| Volume (m3): | 0.00527592 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Nominal power: | 450 W |
| Producer product name: | PF450 |
| Producer product family: | PSU |
| Form factor: | ATX12V V2.4 |
| PCI Express power connectors (6+2 pin): | 1 |
| Number of SATA power connectors: | 2 |
| ATX power connector (20+4 pin): | 1 |
| EPS power connector (8-pin): | 1 |
| Colour of product: | Black |
| 80 PLUS certification: | 80 PLUS |
| Palette Qty: | 164 pc(s) |
| Producer: | Deepcool |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 260 mm |
| Gross height (mm): | 178 mm |
| Gross weight: | 1.595 kg |
| Gross width (mm): | 114 mm |
| Net weight: | 0.354 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 941 g |
| Plastic (No PET): | 300.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.241 kg |
| Volume (m3): | 0.00527592 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Nominal power: | 450 W |
| Producer product name: | PF450 |
| Producer product family: | PSU |
| Form factor: | ATX12V V2.4 |
| PCI Express power connectors (6+2 pin): | 1 |
| Number of SATA power connectors: | 2 |
| ATX power connector (20+4 pin): | 1 |
| EPS power connector (8-pin): | 1 |
| Colour of product: | Black |
| 80 PLUS certification: | 80 PLUS |
| Palette Qty: | 164 pc(s) |
| Producer: | Deepcool |
| Warranty: | 36 month(s) |