Deepcool | MULTI CORE X8 | Black | 381X268X29mm mm | 1290g g
Gamintojas: Deepcool
Prekės kodas (MPN): DP-N422-X8BK
Prekės kodas (MPN): DP-N422-X8BK
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 45,76 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Weight: | 1290g g |
| Type: | NB cooler compatible with 17" notebooks and below. |
| Width: | 381X268X29mm cm |
| Dimensions (WxDxH): | 381X268X29mm mm |
| Height: | 381X268X29mm cm |
| Depth: | 381X268X29mm cm |
| USB ports quantity: | 2 |
| Colour of product: | Black |
| USB version: | 2.0 |
| Host interface: | USB |
| Rotational speed: | 1300 RPM |
| Maximum screen size compatibility: | 43.2 cm |
| Noise level (max): | 23 dB |
| On/off switch: | Yes |
| USB powered: | Yes |
| Number of built-in cooling fans: | 4 pc(s) |
| Fan performance: | 53.4 cfm |
| Power consumption (max): | 2 W |
| Cables included: | USB |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Producer product name: | MULTI CORE X8 |
| Net weight: | 1.309 kg |
| Gross weight: | 1.649 kg |
| WEEE tax: | Yes |
| Packing quantity: | 8.00 pc(s) |
| Gross depth master carton: | 550 mm |
| Gross width master carton: | 443 mm |
| Gross height master carton: | 350 mm |
| Net weight master carton: | 13.192 kg |
| Tare weight master carton: | 1.45 kg |
| Volume (m3): | 0.0088725 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.34 kg |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm): | 420 mm |
| Gross width (mm): | 65 mm |
| Gross height (mm): | 325 mm |
| Embeeded battery: | No |
| Paper/Pasteboard: | 340 g |
| Palette Qty: | 160 pc(s) |
| Producer: | Deepcool |
| Weight: | 1290g g |
| Type: | NB cooler compatible with 17" notebooks and below. |
| Width: | 381X268X29mm cm |
| Dimensions (WxDxH): | 381X268X29mm mm |
| Height: | 381X268X29mm cm |
| Depth: | 381X268X29mm cm |
| USB ports quantity: | 2 |
| Colour of product: | Black |
| USB version: | 2.0 |
| Host interface: | USB |
| Rotational speed: | 1300 RPM |
| Maximum screen size compatibility: | 43.2 cm |
| Noise level (max): | 23 dB |
| On/off switch: | Yes |
| USB powered: | Yes |
| Number of built-in cooling fans: | 4 pc(s) |
| Fan performance: | 53.4 cfm |
| Power consumption (max): | 2 W |
| Cables included: | USB |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Producer product name: | MULTI CORE X8 |
| Net weight: | 1.309 kg |
| Gross weight: | 1.649 kg |
| WEEE tax: | Yes |
| Packing quantity: | 8.00 pc(s) |
| Gross depth master carton: | 550 mm |
| Gross width master carton: | 443 mm |
| Gross height master carton: | 350 mm |
| Net weight master carton: | 13.192 kg |
| Tare weight master carton: | 1.45 kg |
| Volume (m3): | 0.0088725 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.34 kg |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm): | 420 mm |
| Gross width (mm): | 65 mm |
| Gross height (mm): | 325 mm |
| Embeeded battery: | No |
| Paper/Pasteboard: | 340 g |
| Palette Qty: | 160 pc(s) |
| Producer: | Deepcool |