Deepcool LT720 White, Intel, AMD, CPU Liquid Cooler
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 15 vnt. 1-5 d.d. 15 / - vnt. | - | 157,94 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 135.00 mm |
| Gross height (mm): | 108.00 mm |
| Gross weight: | 2.36 kg |
| Gross width (mm): | 435.00 mm |
| Net weight: | 1.86 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 360.00 g |
| Plastic (No PET): | 140.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.50 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Air pressure: | 3.27 mmH₂O (Max) |
| Processor brand name: | Intel, AMD |
| Type: | CPU Liquid Cooler |
| Radiator material: | Aluminum |
| Fan connector: | 4-Pin |
| Producer product name: | LT720 |
| Noise level (max): | 32.9 dB |
| Maximum airflow: | 85.85 cfm |
| Fan dimensions (W x D x H): | 120 x 25 x 120 mm |
| Pump voltage: | 12 V |
| Fan speed (min): | 500 RPM |
| Fan speed (max): | 2250 RPM |
| Number of built-in cooling fans: | 3 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth master carton: | 590 mm |
| Gross width master carton: | 465 mm |
| Gross height master carton: | 260 mm |
| Net weight master carton: | 9.8 kg |
| Tare weight master carton: | 1.213 kg |
| Colour of product: | White |
| Palette Qty: | 272 pc(s) |
| Gross depth (mm): | 135.00 mm |
| Gross height (mm): | 108.00 mm |
| Gross weight: | 2.36 kg |
| Gross width (mm): | 435.00 mm |
| Net weight: | 1.86 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 360.00 g |
| Plastic (No PET): | 140.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.50 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Air pressure: | 3.27 mmH₂O (Max) |
| Processor brand name: | Intel, AMD |
| Type: | CPU Liquid Cooler |
| Radiator material: | Aluminum |
| Fan connector: | 4-Pin |
| Producer product name: | LT720 |
| Noise level (max): | 32.9 dB |
| Maximum airflow: | 85.85 cfm |
| Fan dimensions (W x D x H): | 120 x 25 x 120 mm |
| Pump voltage: | 12 V |
| Fan speed (min): | 500 RPM |
| Fan speed (max): | 2250 RPM |
| Number of built-in cooling fans: | 3 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth master carton: | 590 mm |
| Gross width master carton: | 465 mm |
| Gross height master carton: | 260 mm |
| Net weight master carton: | 9.8 kg |
| Tare weight master carton: | 1.213 kg |
| Colour of product: | White |
| Palette Qty: | 272 pc(s) |