Decorative Case Bits | PIXEL | Gray
Gamintojas: Deepcool
Prekės kodas (MPN): R-PIXEL-GY100-G-1
Prekės kodas (MPN): R-PIXEL-GY100-G-1
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 2,97 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 6.00, 6.00 mm |
| Gross height (mm): | 4.00, 4.00 mm |
| Gross weight: | 0.02, 0.02 kg |
| Gross width (mm): | 6.00, 6.00 mm |
| Net weight: | 0.01, 0.01 kg |
| Packing quantity: | 1.00, 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 8.00, 8.00 g |
| Plastic (No PET): | 2.00, 2.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.01, 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.00, 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No, No |
| WEEE tax: | No, No |
| Producer: | Deepcool |
| Palette Qty: | 50000, 50000 pc(s) |
| Colour of product: | Gray |
| Producer product name: | PIXEL |
| Producer product family: | Decorative Case Bits |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 6.00, 6.00 mm |
| Gross height (mm): | 4.00, 4.00 mm |
| Gross weight: | 0.02, 0.02 kg |
| Gross width (mm): | 6.00, 6.00 mm |
| Net weight: | 0.01, 0.01 kg |
| Packing quantity: | 1.00, 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 8.00, 8.00 g |
| Plastic (No PET): | 2.00, 2.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.01, 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.00, 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No, No |
| WEEE tax: | No, No |
| Producer: | Deepcool |
| Palette Qty: | 50000, 50000 pc(s) |
| Colour of product: | Gray |
| Producer product name: | PIXEL |
| Producer product family: | Decorative Case Bits |
| Warranty: | 36 month(s) |