D-Link Switch GO-SW-5G/E Unmanaged, Desktop, 1 Gbps (RJ-45) ports quantity 5
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 4 vnt. 1-5 d.d. 4 / - vnt. | - | 16,04 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 118.11 mm |
| Gross height (mm): | 84.07 mm |
| Gross weight: | 0.204 kg |
| Gross width (mm): | 102.11 mm |
| Net weight: | 0.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.1 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| Paper/Pasteboard: | 90 g |
| Plastic (No PET): | 10 g |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth master carton: | 310 mm |
| Gross width master carton: | 210 mm |
| Gross height master carton: | 225 mm |
| Net weight master carton: | 3 kg |
| Tare weight master carton: | 0.249 kg |
| PET: | 4 g |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Producer product name: | GO-SW-5G/E |
| Producer product family: | Switch |
| POE: | No |
| Predominant port type: | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | 5 |
| Switch type: | Unmanaged |
| Power supply type: | External |
| Form factor: | Desktop |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity: | |
| SFP ports quantity: | |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | |
| Power over Ethernet (PoE): | |
| PoE+ ports quantity: | |
| Case design: | |
| Other features: | |
| 10/100 Mbps (RJ-45) ports quantity: |
| Gross depth (mm): | 118.11 mm |
| Gross height (mm): | 84.07 mm |
| Gross weight: | 0.204 kg |
| Gross width (mm): | 102.11 mm |
| Net weight: | 0.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.1 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| Paper/Pasteboard: | 90 g |
| Plastic (No PET): | 10 g |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth master carton: | 310 mm |
| Gross width master carton: | 210 mm |
| Gross height master carton: | 225 mm |
| Net weight master carton: | 3 kg |
| Tare weight master carton: | 0.249 kg |
| PET: | 4 g |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Producer product name: | GO-SW-5G/E |
| Producer product family: | Switch |
| POE: | No |
| Predominant port type: | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | 5 |
| Switch type: | Unmanaged |
| Power supply type: | External |
| Form factor: | Desktop |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity: | |
| SFP ports quantity: | |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | |
| Power over Ethernet (PoE): | |
| PoE+ ports quantity: | |
| Case design: | |
| Other features: | |
| 10/100 Mbps (RJ-45) ports quantity: |