D-Link Nuclias Connect AX1800 Wi-Fi 6 Access Point DAP-X2810 802.11ac, 1200+574 Mbit/s, 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 1, MU-MiMO Yes, Antenna type 2xInternal, PoE in
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 141,29 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 245.00 mm |
| Gross height (mm): | 92.00 mm |
| Gross weight: | 1.76 kg |
| Gross width (mm): | 247.00 mm |
| Net weight: | 0.76 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 990.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.00 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| TI weight (kg): | 0 kg |
| Wi-Fi data rate (max): | 1200+574 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| Antenna type: | 2xInternal |
| Producer product name: | DAP-X2810 |
| Producer product family: | Nuclias Connect AX1800 Wi-Fi 6 Access Point |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| Mesh Support: | No |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | Yes |
| Antennas quantity: | 2 |
| POE: | PoE in |
| Palette Qty: | 310 pc(s) |
| Gross depth (mm): | 245.00 mm |
| Gross height (mm): | 92.00 mm |
| Gross weight: | 1.76 kg |
| Gross width (mm): | 247.00 mm |
| Net weight: | 0.76 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 990.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.00 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| TI weight (kg): | 0 kg |
| Wi-Fi data rate (max): | 1200+574 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| Antenna type: | 2xInternal |
| Producer product name: | DAP-X2810 |
| Producer product family: | Nuclias Connect AX1800 Wi-Fi 6 Access Point |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| Mesh Support: | No |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | Yes |
| Antennas quantity: | 2 |
| POE: | PoE in |
| Palette Qty: | 310 pc(s) |