D-Link Nuclias Connect AC1200 Wave 2 Access Point DAP-2662 802.11ac, 300+867 Mbit/s, 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 1, MU-MiMO Yes, Antenna type 4xInternal, PoE in
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 238,73 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 273.00 mm |
| Gross height (mm): | 64.00 mm |
| Gross weight: | 1.21 kg |
| Gross width (mm): | 204.00 mm |
| Net weight: | 0.39 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 810.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.82 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| TI weight (kg): | 0 kg |
| Wi-Fi data rate (max): | 300+867 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| Antenna type: | 4xInternal |
| Producer product name: | DAP-2662 |
| Producer product family: | Nuclias Connect AC1200 Wave 2 Access Point |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| Mesh Support: | No |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | Yes |
| Antennas quantity: | 4 |
| POE: | PoE in |
| Palette Qty: | 485 pc(s) |
| Gross depth (mm): | 273.00 mm |
| Gross height (mm): | 64.00 mm |
| Gross weight: | 1.21 kg |
| Gross width (mm): | 204.00 mm |
| Net weight: | 0.39 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 810.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.82 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| TI weight (kg): | 0 kg |
| Wi-Fi data rate (max): | 300+867 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| Antenna type: | 4xInternal |
| Producer product name: | DAP-2662 |
| Producer product family: | Nuclias Connect AC1200 Wave 2 Access Point |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| Mesh Support: | No |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | Yes |
| Antennas quantity: | 4 |
| POE: | PoE in |
| Palette Qty: | 485 pc(s) |