D-Link N300 Wi-Fi Range Extender DAP-1325 802.11n, 300 Mbit/s, 10/100 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 1, MU-MiMO No, Antenna type 2xExternal
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 3 vnt. 1-5 d.d. 3 / - vnt. | - | 20,92 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 161.00 mm |
| Gross height (mm): | 94.00 mm |
| Gross weight: | 0.73 kg |
| Gross width (mm): | 104.00 mm |
| Net weight: | 0.26 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 460.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.47 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| TI weight (kg): | 0 kg |
| Wi-Fi data rate (max): | 300 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100 Mbit/s |
| USB ports quantity: | |
| Antenna type: | 2xExternal |
| Producer product name: | DAP-1325 |
| Producer product family: | N300 Wi-Fi Range Extender |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Wi-Fi band: | 802.11n |
| Mesh Support: | No |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | No |
| Antennas quantity: | 2 |
| Wi-Fi standards: | |
| POE: | |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 161.00 mm |
| Gross height (mm): | 94.00 mm |
| Gross weight: | 0.73 kg |
| Gross width (mm): | 104.00 mm |
| Net weight: | 0.26 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 460.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.47 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| TI weight (kg): | 0 kg |
| Wi-Fi data rate (max): | 300 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100 Mbit/s |
| USB ports quantity: | |
| Antenna type: | 2xExternal |
| Producer product name: | DAP-1325 |
| Producer product family: | N300 Wi-Fi Range Extender |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Wi-Fi band: | 802.11n |
| Mesh Support: | No |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | No |
| Antennas quantity: | 2 |
| Wi-Fi standards: | |
| POE: | |
| Warranty: | 24 month(s) |