D-LINK G572 5G NR BE7200 Wi-Fi 7 Router
Gamintojas: D-Link
Prekės kodas (MPN): G572
Prekės kodas (MPN): G572
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 569,00 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 139.00 mm |
| Gross height (mm): | 283.00 mm |
| Gross weight: | 1.20 kg |
| Gross width (mm): | 150.00 mm |
| Net weight: | 0.61 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 475.20 g |
| Plastic (No PET): | 118.80 g |
| Tare weight (kg): | 0.59 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | D-Link |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 139.00 mm |
| Gross height (mm): | 283.00 mm |
| Gross weight: | 1.20 kg |
| Gross width (mm): | 150.00 mm |
| Net weight: | 0.61 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 475.20 g |
| Plastic (No PET): | 118.80 g |
| Tare weight (kg): | 0.59 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | D-Link |
| Warranty: | 24 month(s) |