D-LINK G530V2 5G NR AX3000 Wi-Fi 6 Router | D-Link
Gamintojas: D-Link
Prekės kodas (MPN): G530V2
Prekės kodas (MPN): G530V2
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 3 vnt. 1-5 d.d. 3 / - vnt. | 243,23 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 139.00 mm |
| Gross height (mm): | 283.00 mm |
| Gross weight: | 1.20 kg |
| Gross width (mm): | 150.00 mm |
| Net weight: | 1.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 156.80 g |
| Plastic (No PET): | 39.20 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | D-Link |
| Palette Qty: | 146 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 139.00 mm |
| Gross height (mm): | 283.00 mm |
| Gross weight: | 1.20 kg |
| Gross width (mm): | 150.00 mm |
| Net weight: | 1.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 156.80 g |
| Plastic (No PET): | 39.20 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | D-Link |
| Palette Qty: | 146 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |