D-Link EAGLE PRO AI AX1500 Mesh System M15-2 (2-pack) 802.11ax, 1200+300 Mbit/s, 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 1, Mesh Support Yes, MU-MiMO Yes, Antenna type 2 x 2.4G WLAN Internal A
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 121,06 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 170.00 mm |
| Gross height (mm): | 226.00 mm |
| Gross weight: | 1.34 kg |
| Gross width (mm): | 121.00 mm |
| Net weight: | 0.57 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 770.00 g |
| Plastic (No PET): | 6.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.77 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Wi-Fi data rate (max): | 1200+300 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| USB ports quantity: | |
| Antenna type: | 2 x 2.4G WLAN Internal Antenna, 2 x 5G WLAN Internal Antenna |
| Producer product name: | M15-2 (2-pack) |
| Producer product family: | EAGLE PRO AI AX1500 Mesh System |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Wi-Fi band: | 802.11ax |
| Mesh Support: | Yes |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | Yes |
| Antennas quantity: | |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 170.00 mm |
| Gross height (mm): | 226.00 mm |
| Gross weight: | 1.34 kg |
| Gross width (mm): | 121.00 mm |
| Net weight: | 0.57 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 770.00 g |
| Plastic (No PET): | 6.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.77 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Wi-Fi data rate (max): | 1200+300 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| USB ports quantity: | |
| Antenna type: | 2 x 2.4G WLAN Internal Antenna, 2 x 5G WLAN Internal Antenna |
| Producer product name: | M15-2 (2-pack) |
| Producer product family: | EAGLE PRO AI AX1500 Mesh System |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Wi-Fi band: | 802.11ax |
| Mesh Support: | Yes |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | Yes |
| Antennas quantity: | |
| Warranty: | 24 month(s) |