D-Link DXS-1210-28T 24-port 10GBase-T + 4-port 10/25G SFP28 Smart Managed Switch | D-Link
Gamintojas: D-Link
Prekės kodas (MPN): DXS-1210-28T
Prekės kodas (MPN): DXS-1210-28T
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 3202,17 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 60.00 mm |
| Gross height (mm): | 460.00 mm |
| Gross weight: | 4.07 kg |
| Gross width (mm): | 230.00 mm |
| Net weight: | 3.07 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 990.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.00 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:4:2017-04-01 |
| Producer: | D-Link |
| Palette Qty: | 136 pc(s) |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Gross depth (mm): | 60.00 mm |
| Gross height (mm): | 460.00 mm |
| Gross weight: | 4.07 kg |
| Gross width (mm): | 230.00 mm |
| Net weight: | 3.07 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 990.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.00 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:4:2017-04-01 |
| Producer: | D-Link |
| Palette Qty: | 136 pc(s) |
| Warranty: | 60 month(s) |