D-Link DWM-314-G 5G Multi-Connect Modem
Gamintojas: D-Link
Prekės kodas (MPN): DWM-314-G
Prekės kodas (MPN): DWM-314-G
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 557,00 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 275.00 mm |
| Gross height (mm): | 68.00 mm |
| Gross weight: | 1.19 kg |
| Gross width (mm): | 245.00 mm |
| Net weight: | 0.75 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 358.4 g |
| Plastic (No PET): | 89.60 g |
| Tare weight (kg): | 0.45 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | D-Link |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 275.00 mm |
| Gross height (mm): | 68.00 mm |
| Gross weight: | 1.19 kg |
| Gross width (mm): | 245.00 mm |
| Net weight: | 0.75 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 358.4 g |
| Plastic (No PET): | 89.60 g |
| Tare weight (kg): | 0.45 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | D-Link |
| Warranty: | 36 month(s) |