D-Link DSS-200G-28MPP/E 28-Port Gigabit Smart Managed PoE+ Switch | 24 PoE+ Ports (518 W) + 4 Combo SFP Ports
Gamintojas: D-Link
Prekės kodas (MPN): DSS-200G-28MPP/E
Prekės kodas (MPN): DSS-200G-28MPP/E
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 805,30 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 501.50 mm |
| Gross height (mm): | 90.00 mm |
| Gross weight: | 5.74 kg |
| Gross width (mm): | 447.00 mm |
| Net weight: | 4.93 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 648.00 g |
| Plastic (No PET): | 162.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.81 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | D-Link |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 501.50 mm |
| Gross height (mm): | 90.00 mm |
| Gross weight: | 5.74 kg |
| Gross width (mm): | 447.00 mm |
| Net weight: | 4.93 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 648.00 g |
| Plastic (No PET): | 162.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.81 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | D-Link |
| Warranty: | 24 month(s) |