D-LINK DMS-1250-12/E 12-Port 2.5G Smart Managed Switch12-Port 2.5G Smart Managed Switch
Gamintojas: D-Link
Prekės kodas (MPN): DMS-1250-12/E
Prekės kodas (MPN): DMS-1250-12/E
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 489,90 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 526.00 mm |
| Gross height (mm): | 95.00 mm |
| Gross weight: | 3.87 kg |
| Gross width (mm): | 321.00 mm |
| Net weight: | 2.84 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 824.80 g |
| Plastic (No PET): | 206.20 g |
| Tare weight (kg): | 1.03 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | D-Link |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Gross depth (mm): | 526.00 mm |
| Gross height (mm): | 95.00 mm |
| Gross weight: | 3.87 kg |
| Gross width (mm): | 321.00 mm |
| Net weight: | 2.84 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 824.80 g |
| Plastic (No PET): | 206.20 g |
| Tare weight (kg): | 1.03 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | D-Link |
| Warranty: | 60 month(s) |