D-LINK DMS-108P/E 8-Port 2.5G Multi-Gigabit Unmanaged PoE Switch
Gamintojas: D-Link
Prekės kodas (MPN): DMS-108P/E
Prekės kodas (MPN): DMS-108P/E
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 287,98 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 337.00 mm |
| Gross height (mm): | 85.00 mm |
| Gross weight: | 2.00 kg |
| Gross width (mm): | 223.00 mm |
| Net weight: | 1.53 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 380.00 g |
| Plastic (No PET): | 95.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.48 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | D-Link |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Gross depth (mm): | 337.00 mm |
| Gross height (mm): | 85.00 mm |
| Gross weight: | 2.00 kg |
| Gross width (mm): | 223.00 mm |
| Net weight: | 1.53 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 380.00 g |
| Plastic (No PET): | 95.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.48 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | D-Link |
| Warranty: | 60 month(s) |