D-LINK DMS-108/E 8-Port 2.5G Multi-Gigabit Desktop Switch | D-Link
Gamintojas: D-Link
Prekės kodas (MPN): DMS-108/E
Prekės kodas (MPN): DMS-108/E
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 5 vnt. 1-5 d.d. 5 / - vnt. | - | 132,56 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 152.00 mm |
| Gross height (mm): | 96.00 mm |
| Gross weight: | 0.53 kg |
| Gross width (mm): | 93.00 mm |
| Net weight: | 0.42 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 86.40 g |
| Plastic (No PET): | 21.60 g |
| Tare weight (kg): | 0.11 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | D-Link |
| Palette Qty: | 637 pc(s) |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Gross depth (mm): | 152.00 mm |
| Gross height (mm): | 96.00 mm |
| Gross weight: | 0.53 kg |
| Gross width (mm): | 93.00 mm |
| Net weight: | 0.42 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 86.40 g |
| Plastic (No PET): | 21.60 g |
| Tare weight (kg): | 0.11 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | D-Link |
| Palette Qty: | 637 pc(s) |
| Warranty: | 60 month(s) |