D-LINK DIS-200G-12S L2 Managed Industrial Switch with 10 10/100/1000Base-T and 2 1000Base-X SFP ports | D-Link | 60 month(s)
Gamintojas: D-Link
Prekės kodas (MPN): DIS-200G-12S
Prekės kodas (MPN): DIS-200G-12S
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 641,72 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 360 mm |
| Gross height (mm): | 80 mm |
| Gross weight: | 2.1 kg |
| Gross width (mm): | 210 mm |
| Net weight: | 1.1 kg |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Plastic (No PET): | 24 g |
| Tare other: | 60 g |
| Tare weight (kg): | 1 kg |
| Volume (m3): | 0.006048 m³ |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Producer: | D-Link |
| Palette Qty: | 286 pc(s) |
| Gross depth (mm): | 360 mm |
| Gross height (mm): | 80 mm |
| Gross weight: | 2.1 kg |
| Gross width (mm): | 210 mm |
| Net weight: | 1.1 kg |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Plastic (No PET): | 24 g |
| Tare other: | 60 g |
| Tare weight (kg): | 1 kg |
| Volume (m3): | 0.006048 m³ |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Producer: | D-Link |
| Palette Qty: | 286 pc(s) |