D-LINK DIS-200G-12PS L2 Managed Industrial Switch with 10 10/100/1000Base-T and 2 1000Base-X SFP ports D-Link Switch DIS-200G-12PS
Gamintojas: D-Link
Prekės kodas (MPN): DIS-200G-12PS
Prekės kodas (MPN): DIS-200G-12PS
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 784,33 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross weight: | 2.18 kg |
| Net weight: | 1.68 kg |
| Producer product name: | DIS-200G-12PS |
| Producer product family: | Switch |
| Paper/Pasteboard: | 465 g |
| PET: | 10 g |
| Plastic (No PET): | 25 g |
| Switch type: | Managed L2 |
| Form factor: | Wall mountable |
| Predominant port type: | |
| POE: |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross weight: | 2.18 kg |
| Net weight: | 1.68 kg |
| Producer product name: | DIS-200G-12PS |
| Producer product family: | Switch |
| Paper/Pasteboard: | 465 g |
| PET: | 10 g |
| Plastic (No PET): | 25 g |
| Switch type: | Managed L2 |
| Form factor: | Wall mountable |
| Predominant port type: | |
| POE: |