D-LINK DGS-3130-54TS, L2+ Managed Switch with 48 10/100/1000Base-T ports and 2 10GBase-T ports and 4 10GBase-X SFP+ ports | D-Link
Gamintojas: D-Link
Prekės kodas (MPN): DGS-3130-54TS/E
Prekės kodas (MPN): DGS-3130-54TS/E
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 1948,44 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Gross weight: | 4.96 kg |
| Gross depth (mm): | 500 mm |
| Gross width (mm): | 90 mm |
| Gross height (mm): | 420 mm |
| Volume (m3): | 0.0189 m³ |
| Net weight: | 4 kg |
| Tare weight (kg): | 0.96 kg |
| Plastic (No PET): | 73 g |
| Producer: | D-Link |
| Palette Qty: | 91 pc(s) |
| WEE classification: | CL109:4:2017-04-01 |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Gross weight: | 4.96 kg |
| Gross depth (mm): | 500 mm |
| Gross width (mm): | 90 mm |
| Gross height (mm): | 420 mm |
| Volume (m3): | 0.0189 m³ |
| Net weight: | 4 kg |
| Tare weight (kg): | 0.96 kg |
| Plastic (No PET): | 73 g |
| Producer: | D-Link |
| Palette Qty: | 91 pc(s) |
| WEE classification: | CL109:4:2017-04-01 |
| Warranty: | 60 month(s) |