D-LINK DGS-3130-54PS/E, 48 Gig L3 Stackable PoE Switch 2x10 Gig w/4xSFP+, Std Image
Gamintojas: D-Link
Prekės kodas (MPN): DGS-3130-54PS/E
Prekės kodas (MPN): DGS-3130-54PS/E
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 2808,03 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 120.00 mm |
| Gross height (mm): | 590.00 mm |
| Gross weight: | 6.868 kg |
| Gross width (mm): | 450.00 mm |
| Net weight: | 6.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 803.70 g |
| Plastic (No PET): | 64.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.868 kg |
| Volume (m3): | 0.03 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:4:2017-04-01 |
| Producer: | D-Link |
| Palette Qty: | 54 pc(s) |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Gross depth (mm): | 120.00 mm |
| Gross height (mm): | 590.00 mm |
| Gross weight: | 6.868 kg |
| Gross width (mm): | 450.00 mm |
| Net weight: | 6.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 803.70 g |
| Plastic (No PET): | 64.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.868 kg |
| Volume (m3): | 0.03 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:4:2017-04-01 |
| Producer: | D-Link |
| Palette Qty: | 54 pc(s) |
| Warranty: | 60 month(s) |