D-Link DGS-3130-30TS Switch Managed L2+, Rack mountable, 1 Gbps (RJ-45) ports quantity 24, 10 Gbps (RJ-45) ports quantity 2, SFP+ ports quantity 4, Power supply type Optional redundant
Gamintojas: D-Link
Prekės kodas (MPN): DGS-3130-30TS
Prekės kodas (MPN): DGS-3130-30TS
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 1166,98 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Switch type: | Managed L2+ |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | 24 |
| Form factor: | Rack mountable |
| Power supply type: | Optional redundant |
| Producer product name: | Switch |
| Producer product family: | DGS-3130-30TS |
| POE: | No |
| Predominant port type: | 1 Gbps (RJ-45) |
| 10 Gbps (RJ-45) ports quantity: | 2 |
| SFP+ ports quantity: | 4 |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:4:2017-04-01 |
| Gross depth (mm): | 500 mm |
| Gross width (mm): | 90 mm |
| Gross height (mm): | 400 mm |
| Volume (m3): | 0.018 m³ |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Gross weight: | 3.1 kg |
| Net weight: | 2.448 kg |
| Tare weight (kg): | 0.652 kg |
| Paper/Pasteboard: | 451 g |
| Plastic (No PET): | 201 g |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Switch type: | Managed L2+ |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | 24 |
| Form factor: | Rack mountable |
| Power supply type: | Optional redundant |
| Producer product name: | Switch |
| Producer product family: | DGS-3130-30TS |
| POE: | No |
| Predominant port type: | 1 Gbps (RJ-45) |
| 10 Gbps (RJ-45) ports quantity: | 2 |
| SFP+ ports quantity: | 4 |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:4:2017-04-01 |
| Gross depth (mm): | 500 mm |
| Gross width (mm): | 90 mm |
| Gross height (mm): | 400 mm |
| Volume (m3): | 0.018 m³ |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Gross weight: | 3.1 kg |
| Net weight: | 2.448 kg |
| Tare weight (kg): | 0.652 kg |
| Paper/Pasteboard: | 451 g |
| Plastic (No PET): | 201 g |
| Warranty: | 24 month(s) |