D-LINK DGS-1510-52XMP, Managed L2+ Gigabit Switch with 48 Ports 10/100/1000Base-T + 4 10GBase-X SFP+ ports | D-Link
Gamintojas: D-Link
Prekės kodas (MPN): DGS-1510-52XMP/E
Prekės kodas (MPN): DGS-1510-52XMP/E
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 2126,00 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 500 mm |
| Gross height (mm): | 470 mm |
| Gross weight: | 7.1 kg |
| Gross width (mm): | 110 mm |
| Net weight: | 6.143 kg |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.957 kg |
| Volume (m3): | 0.02585 m³ |
| Paper/Pasteboard: | 547 g |
| Plastic (No PET): | 410 g |
| TI weight (kg): | 0 kg |
| Embeeded battery: | No |
| Producer: | D-Link |
| Palette Qty: | 67 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 500 mm |
| Gross height (mm): | 470 mm |
| Gross weight: | 7.1 kg |
| Gross width (mm): | 110 mm |
| Net weight: | 6.143 kg |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.957 kg |
| Volume (m3): | 0.02585 m³ |
| Paper/Pasteboard: | 547 g |
| Plastic (No PET): | 410 g |
| TI weight (kg): | 0 kg |
| Embeeded battery: | No |
| Producer: | D-Link |
| Palette Qty: | 67 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |