D-LINK DGS-1210-52, Gigabit Smart Switch with 48 10/100/1000Base-T ports and 4 Gigabit MiniGBIC (SFP) ports, 802.3x Flow Control, 802.3ad Link Aggregation, 802.1Q VLAN, 802.1p Priority Queues, Port mi
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 367,91 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Warranty: | 60 month(s) |
| Net weight: | 4.40 kg |
| Gross weight: | 5.16 kg |
| Paper/Pasteboard: | 700 g |
| Plastic (No PET): | 60 g |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 90 pc(s) |
| Producer: | D-Link |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Net weight: | 4.40 kg |
| Gross weight: | 5.16 kg |
| Paper/Pasteboard: | 700 g |
| Plastic (No PET): | 60 g |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 90 pc(s) |
| Producer: | D-Link |