D-LINK DGS-1210-20, Gigabit Smart Switch with 16 10/100/1000Base-T ports and 4 Gigabit MiniGBIC (SFP) ports, 802.3x Flow Control, 802.3ad Link Aggregation, 802.1Q VLAN, 802.1p Priority Queues, Port mi
Gamintojas: D-Link
Prekės kodas (MPN): DGS-1210-20/E
Prekės kodas (MPN): DGS-1210-20/E
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 212,87 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Warranty: | 60 month(s) |
| Net weight: | 2.072 kg |
| Gross weight: | 2.572 kg |
| Paper/Pasteboard: | 400 g |
| Plastic (No PET): | 100 g |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth (mm): | 330 mm |
| Gross width (mm): | 70 mm |
| Gross height (mm): | 355 mm |
| Volume (m3): | 0.0082005 m³ |
| Switch type: | Managed L2 |
| Form factor: | Desktop |
| Palette Qty: | 211 pc(s) |
| Producer: | D-Link |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Net weight: | 2.072 kg |
| Gross weight: | 2.572 kg |
| Paper/Pasteboard: | 400 g |
| Plastic (No PET): | 100 g |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth (mm): | 330 mm |
| Gross width (mm): | 70 mm |
| Gross height (mm): | 355 mm |
| Volume (m3): | 0.0082005 m³ |
| Switch type: | Managed L2 |
| Form factor: | Desktop |
| Palette Qty: | 211 pc(s) |
| Producer: | D-Link |