D-Link DAP-X3060 AX3000 Wi-Fi 6 Ceiling Mount Access Point
Gamintojas: D-Link
Prekės kodas (MPN): DAP-X3060
Prekės kodas (MPN): DAP-X3060
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 207,79 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 190.00 mm |
| Gross height (mm): | 42.80 mm |
| Gross weight: | 0.81 kg |
| Gross width (mm): | 190.00 mm |
| Net weight: | 0.61 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 160.00 g |
| Plastic (No PET): | 40.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | D-Link |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Gross depth (mm): | 190.00 mm |
| Gross height (mm): | 42.80 mm |
| Gross weight: | 0.81 kg |
| Gross width (mm): | 190.00 mm |
| Net weight: | 0.61 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 160.00 g |
| Plastic (No PET): | 40.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | D-Link |
| Warranty: | 60 month(s) |