D-LINK BE3600 Wi-Fi 7 Smart Mesh Router M36 | D-Link
Gamintojas: D-Link
Prekės kodas (MPN): M36/E
Prekės kodas (MPN): M36/E
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | - | 108,38 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 192 mm |
| Gross height (mm): | 92 mm |
| Gross weight: | 0.71 kg |
| Gross width (mm): | 171 mm |
| Net weight: | 0.56 kg |
| Paper/Pasteboard: | 140.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.15 kg |
| Volume (m3): | 0.003020544 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | D-Link |
| Palette Qty: | 281 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 192 mm |
| Gross height (mm): | 92 mm |
| Gross weight: | 0.71 kg |
| Gross width (mm): | 171 mm |
| Net weight: | 0.56 kg |
| Paper/Pasteboard: | 140.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.15 kg |
| Volume (m3): | 0.003020544 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | D-Link |
| Palette Qty: | 281 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |