D-Link AX3200 Smart Router R32 802.11ax, 800+2402 Mbit/s, 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 4, Antenna type External
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 94,43 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 229.00 mm |
| Gross height (mm): | 62.00 mm |
| Gross weight: | 0.55 kg |
| Gross width (mm): | 160.00 mm |
| Net weight: | 0.45 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| Producer product name: | R32 |
| Producer product family: | AX3200 Smart Router |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 4 |
| Wi-Fi band: | 802.11ax |
| Mesh Support: | Yes |
| MU-MiMO: | No |
| Antenna type: | External |
| Antennas quantity: | 4 |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| Wi-Fi data rate (max): | 800+2402 Mbit/s |
| Wi-Fi standards: | 802.11ax |
| WAN connection: | 1 |
| Palette Qty: | 380 pc(s) |
| Gross depth (mm): | 229.00 mm |
| Gross height (mm): | 62.00 mm |
| Gross weight: | 0.55 kg |
| Gross width (mm): | 160.00 mm |
| Net weight: | 0.45 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| Producer product name: | R32 |
| Producer product family: | AX3200 Smart Router |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 4 |
| Wi-Fi band: | 802.11ax |
| Mesh Support: | Yes |
| MU-MiMO: | No |
| Antenna type: | External |
| Antennas quantity: | 4 |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| Wi-Fi data rate (max): | 800+2402 Mbit/s |
| Wi-Fi standards: | 802.11ax |
| WAN connection: | 1 |
| Palette Qty: | 380 pc(s) |