D-Link AX3000 Wi-Fi 6 Smart Access Point | DBR-X3000-AP | 802.11ax | Ethernet LAN (RJ-45) ports 1 | Mesh Support Yes | MU-MiMO Yes | No mobile broadband
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 5 vnt. 1-5 d.d. 5 / - vnt. | - | 128,36 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 170.00 mm |
| Gross height (mm): | 28.00 mm |
| Gross weight: | 0.45 kg |
| Gross width (mm): | 170.00 mm |
| Net weight: | 0.30 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 140.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.15 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | D-Link |
| Palette Qty: | 1068 pc(s) |
| Producer product name: | DBR-X3000-AP |
| Producer product family: | AX3000 Wi-Fi 6 Smart Access Point |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Wi-Fi band: | 802.11ax |
| Mesh Support: | Yes |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | Yes |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 170.00 mm |
| Gross height (mm): | 28.00 mm |
| Gross weight: | 0.45 kg |
| Gross width (mm): | 170.00 mm |
| Net weight: | 0.30 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 140.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.15 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | D-Link |
| Palette Qty: | 1068 pc(s) |
| Producer product name: | DBR-X3000-AP |
| Producer product family: | AX3000 Wi-Fi 6 Smart Access Point |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Wi-Fi band: | 802.11ax |
| Mesh Support: | Yes |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | Yes |
| Warranty: | 24 month(s) |