D-Link 8-Port Gigabit PoE Switch (4xPoE) DGS-1008P Unmanaged, Desktop, 60 W
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 3 vnt. 1-5 d.d. 3 / - vnt. | - | 61,65 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 100.00 mm |
| Gross height (mm): | 180.00 mm |
| Gross weight: | 1.57 kg |
| Gross width (mm): | 330.00 mm |
| Net weight: | 1.41 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 150.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.16 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Producer product name: | DGS-1008P |
| Producer product family: | 8-Port Gigabit PoE Switch (4xPoE) |
| POE: | PoE 802.3 af and PoE+ 802.3 at |
| Predominant port type: | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| Switch type: | Unmanaged |
| Power supply type: | External |
| Form factor: | Desktop |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 8 |
| Gross depth master carton: | 380 mm |
| Gross width master carton: | 350 mm |
| Gross height master carton: | 370 mm |
| Net weight master carton: | 9.216 kg |
| Tare weight master carton: | 0.492 kg |
| Palette Qty: | 291 pc(s) |
| Total Power over Ethernet (PoE) budget: | 60 W |
| Gross depth (mm): | 100.00 mm |
| Gross height (mm): | 180.00 mm |
| Gross weight: | 1.57 kg |
| Gross width (mm): | 330.00 mm |
| Net weight: | 1.41 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 150.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.16 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Producer product name: | DGS-1008P |
| Producer product family: | 8-Port Gigabit PoE Switch (4xPoE) |
| POE: | PoE 802.3 af and PoE+ 802.3 at |
| Predominant port type: | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| Switch type: | Unmanaged |
| Power supply type: | External |
| Form factor: | Desktop |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 8 |
| Gross depth master carton: | 380 mm |
| Gross width master carton: | 350 mm |
| Gross height master carton: | 370 mm |
| Net weight master carton: | 9.216 kg |
| Tare weight master carton: | 0.492 kg |
| Palette Qty: | 291 pc(s) |
| Total Power over Ethernet (PoE) budget: | 60 W |