D-Link 7-Port Multi-Gigabit Unmanaged Switch DMS-107/E Unmanaged, Desktop
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | - | 66,68 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 145.00 mm |
| Gross height (mm): | 28.00 mm |
| Gross weight: | 0.40 kg |
| Gross width (mm): | 82.00 mm |
| Net weight: | 0.30 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Producer product name: | DMS-107/E |
| Producer product family: | 7-Port Multi-Gigabit Unmanaged Switch |
| POE: | PoE 802.3 af and PoE 802.3 at |
| Predominant port type: | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | |
| Switch type: | Unmanaged |
| Power supply type: | External |
| Form factor: | Desktop |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity: | |
| SFP ports quantity: | |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 7 |
| Power over Ethernet (PoE): | |
| PoE+ ports quantity: | |
| Case design: | |
| Other features: | |
| Gross depth master carton: | 500 mm |
| Gross width master carton: | 295 mm |
| Gross height master carton: | 370 mm |
| Net weight master carton: | 10.92 kg |
| Tare weight master carton: | 0.546 kg |
| Gross depth (mm): | 145.00 mm |
| Gross height (mm): | 28.00 mm |
| Gross weight: | 0.40 kg |
| Gross width (mm): | 82.00 mm |
| Net weight: | 0.30 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Producer product name: | DMS-107/E |
| Producer product family: | 7-Port Multi-Gigabit Unmanaged Switch |
| POE: | PoE 802.3 af and PoE 802.3 at |
| Predominant port type: | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | |
| Switch type: | Unmanaged |
| Power supply type: | External |
| Form factor: | Desktop |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity: | |
| SFP ports quantity: | |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 7 |
| Power over Ethernet (PoE): | |
| PoE+ ports quantity: | |
| Case design: | |
| Other features: | |
| Gross depth master carton: | 500 mm |
| Gross width master carton: | 295 mm |
| Gross height master carton: | 370 mm |
| Net weight master carton: | 10.92 kg |
| Tare weight master carton: | 0.546 kg |