D-LINK 54-Port Lite Layer 3 Stackable Managed Gigabit PoE Switch
Gamintojas: D-Link
Prekės kodas (MPN): DGS-3130-54S/E
Prekės kodas (MPN): DGS-3130-54S/E
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 2436,04 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 595.00 mm |
| Gross height (mm): | 118.00 mm |
| Gross weight: | 6.32 kg |
| Gross width (mm): | 450.00 mm |
| Net weight: | 5.05 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1012.80 g |
| Plastic (No PET): | 253.20 g |
| Tare weight (kg): | 1.27 kg |
| TI weight (kg): | 0.50 kg |
| Volume (m3): | 0.03 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:4:2017-04-01 |
| Producer: | D-Link |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Gross depth (mm): | 595.00 mm |
| Gross height (mm): | 118.00 mm |
| Gross weight: | 6.32 kg |
| Gross width (mm): | 450.00 mm |
| Net weight: | 5.05 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1012.80 g |
| Plastic (No PET): | 253.20 g |
| Tare weight (kg): | 1.27 kg |
| TI weight (kg): | 0.50 kg |
| Volume (m3): | 0.03 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:4:2017-04-01 |
| Producer: | D-Link |
| Warranty: | 60 month(s) |