D-Link 5-port 10/100 Metal Housing Desktop Switch | D-Link
Gamintojas: D-Link
Prekės kodas (MPN): DES-105/E
Prekės kodas (MPN): DES-105/E
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 24,46 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 100.00 mm |
| Gross height (mm): | 28.00 mm |
| Gross weight: | 0.37 kg |
| Gross width (mm): | 98.00 mm |
| Net weight: | 0.27 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | D-Link |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 100.00 mm |
| Gross height (mm): | 28.00 mm |
| Gross weight: | 0.37 kg |
| Gross width (mm): | 98.00 mm |
| Net weight: | 0.27 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | D-Link |
| Warranty: | 24 month(s) |