D-Link 5-in-1 USB-C™ Hub with HDMI and SD/microSD Card Reader DUB-M530 0.11 m
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 42,36 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 200.00 mm |
| Gross height (mm): | 31.00 mm |
| Gross weight: | 0.18 kg |
| Gross width (mm): | 135.00 mm |
| Net weight: | 0.06 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 110.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.12 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Other features: | Type of port: HDMI, MicroSD SD card reader, USB 3.0, USB-C |
| Colour of product: | |
| Producer product name: | DUB-M530 |
| Producer product family: | 5-in-1 USB-C™ Hub with HDMI and SD/microSD Card Reader |
| Cable length: | 0.11 m |
| Connector 1: | USB Type-C |
| Output connections: | |
| Type: | USB hub |
| PET: | 20.00 g |
| Power supply: | W |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Card reader integrated: | Yes |
| Warranty: |
| Gross depth (mm): | 200.00 mm |
| Gross height (mm): | 31.00 mm |
| Gross weight: | 0.18 kg |
| Gross width (mm): | 135.00 mm |
| Net weight: | 0.06 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 110.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.12 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Other features: | Type of port: HDMI, MicroSD SD card reader, USB 3.0, USB-C |
| Colour of product: | |
| Producer product name: | DUB-M530 |
| Producer product family: | 5-in-1 USB-C™ Hub with HDMI and SD/microSD Card Reader |
| Cable length: | 0.11 m |
| Connector 1: | USB Type-C |
| Output connections: | |
| Type: | USB hub |
| PET: | 20.00 g |
| Power supply: | W |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Card reader integrated: | Yes |
| Warranty: |