D-Link 4G LTE Mobile WiFi Hotspot 150 Mbps DWR-932 802.11n, 300 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 1, MU-MiMO No, Antenna type 2xInternal, no PoE
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | - | 48,24 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 20 mm |
| Gross height (mm): | 100 mm |
| Gross weight: | 0.195 kg |
| Gross width (mm): | 80 mm |
| Net weight: | 0.095 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.1 kg |
| Volume (m3): | 0.00016 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard: | 90 g |
| Plastic (No PET): | 10 g |
| TI weight (kg): | 0 kg |
| Wi-Fi data rate (max): | 300 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates: | N/A Mbit/s |
| USB ports quantity: | |
| Antenna type: | 2xInternal |
| Producer product name: | DWR-932 |
| Producer product family: | 4G LTE Mobile WiFi Hotspot 150 Mbps |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Wi-Fi band: | 802.11n |
| Mesh Support: | No |
| Mobile Broadband: | |
| MU-MiMO: | No |
| Antennas quantity: | 2 |
| Wi-Fi standards: | |
| POE: | no PoE |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 20 mm |
| Gross height (mm): | 100 mm |
| Gross weight: | 0.195 kg |
| Gross width (mm): | 80 mm |
| Net weight: | 0.095 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.1 kg |
| Volume (m3): | 0.00016 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard: | 90 g |
| Plastic (No PET): | 10 g |
| TI weight (kg): | 0 kg |
| Wi-Fi data rate (max): | 300 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates: | N/A Mbit/s |
| USB ports quantity: | |
| Antenna type: | 2xInternal |
| Producer product name: | DWR-932 |
| Producer product family: | 4G LTE Mobile WiFi Hotspot 150 Mbps |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Wi-Fi band: | 802.11n |
| Mesh Support: | No |
| Mobile Broadband: | |
| MU-MiMO: | No |
| Antennas quantity: | 2 |
| Wi-Fi standards: | |
| POE: | no PoE |
| Warranty: | 24 month(s) |