D-Link | Switch | DXS-1210-12SC | Web Management | Desktop | SFP+ ports quantity 10 | Combo ports quantity 2 | Power supply type Single | 24 month(s)
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 1657,89 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Warranty: | 60 month(s) |
| Producer product name: | DXS-1210-12SC |
| Net weight: | 2.82 kg |
| Gross weight: | 3.82 kg |
| Switch type: | Web Management |
| Form factor: | Desktop |
| Power supply type: | Single |
| Predominant port type: | SFP+ (10 Gbps Fiber) |
| Combo ports quantity: | 2 |
| SFP+ ports quantity: | 10 |
| Producer product family: | Switch |
| WEEE tax: | Yes |
| Tare other: | 2.00 g |
| Paper/Pasteboard: | 609.00 g |
| Plastic (No PET): | 403.00 g |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Tare weight (kg): | 1.00 kg |
| POE: | No |
| TI weight (kg): | 0.05 kg |
| WEE classification: | CL109:4:2017-04-01 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery: | Yes |
| Type of battery: | Battery |
| Gross depth (mm): | 555.00 mm |
| Gross width (mm): | 100.00 mm |
| Gross height (mm): | 355.00 mm |
| Producer: | D-Link |
| Palette Qty: | 88 pc(s) |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Producer product name: | DXS-1210-12SC |
| Net weight: | 2.82 kg |
| Gross weight: | 3.82 kg |
| Switch type: | Web Management |
| Form factor: | Desktop |
| Power supply type: | Single |
| Predominant port type: | SFP+ (10 Gbps Fiber) |
| Combo ports quantity: | 2 |
| SFP+ ports quantity: | 10 |
| Producer product family: | Switch |
| WEEE tax: | Yes |
| Tare other: | 2.00 g |
| Paper/Pasteboard: | 609.00 g |
| Plastic (No PET): | 403.00 g |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Tare weight (kg): | 1.00 kg |
| POE: | No |
| TI weight (kg): | 0.05 kg |
| WEE classification: | CL109:4:2017-04-01 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery: | Yes |
| Type of battery: | Battery |
| Gross depth (mm): | 555.00 mm |
| Gross width (mm): | 100.00 mm |
| Gross height (mm): | 355.00 mm |
| Producer: | D-Link |
| Palette Qty: | 88 pc(s) |