D-Link | Switch | DGS-3130-30PS | Managed L2+ | Rack mountable | Gigabit Ethernet (copper) ports quantity 24 | 10 Gbps (RJ-45) ports quantity 2 | SFP+ ports quantity 4 | Power over Ethernet (PoE) port
Gamintojas: D-Link
Prekės kodas (MPN): DGS-3130-30PS/E
Prekės kodas (MPN): DGS-3130-30PS/E
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 1750,47 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 110 mm |
| Gross height (mm): | 590 mm |
| Gross weight: | 6.2937 kg |
| Gross width (mm): | 450 mm |
| Net weight: | 5 kg |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 1.2937 kg |
| Volume (m3): | 0.029205 m³ |
| Switch type: | Managed L2+ |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | 24 |
| Form factor: | Rack mountable |
| Power supply type: | Optional Redundant |
| Producer product name: | DGS-3130-30PS |
| Producer product family: | Switch |
| POE: | PoE 802.3 af |
| Predominant port type: | 1 Gbps (RJ-45) |
| 10 Gbps (RJ-45) ports quantity: | 2 |
| SFP+ ports quantity: | 4 |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity: | 24 |
| Tare other: | 0.2 g |
| Plastic (No PET): | 55.7 g |
| Producer: | D-Link |
| WEE classification: | CL109:4:2017-04-01 |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Gross depth (mm): | 110 mm |
| Gross height (mm): | 590 mm |
| Gross weight: | 6.2937 kg |
| Gross width (mm): | 450 mm |
| Net weight: | 5 kg |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 1.2937 kg |
| Volume (m3): | 0.029205 m³ |
| Switch type: | Managed L2+ |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | 24 |
| Form factor: | Rack mountable |
| Power supply type: | Optional Redundant |
| Producer product name: | DGS-3130-30PS |
| Producer product family: | Switch |
| POE: | PoE 802.3 af |
| Predominant port type: | 1 Gbps (RJ-45) |
| 10 Gbps (RJ-45) ports quantity: | 2 |
| SFP+ ports quantity: | 4 |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity: | 24 |
| Tare other: | 0.2 g |
| Plastic (No PET): | 55.7 g |
| Producer: | D-Link |
| WEE classification: | CL109:4:2017-04-01 |
| Warranty: | 60 month(s) |