D-Link | Nuclias Connect AX3600 Wi-Fi Access Point | DAP-X2850 | 802.11ac | Mesh Support No | 1147+2402 Mbit/s | 10/100/1000 Mbit/s | Ethernet LAN (RJ-45) ports 1 | No mobile broadband | MU-MiMO Yes |
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 473,74 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 295.00 mm |
| Gross height (mm): | 75.00 mm |
| Gross weight: | 1.96 kg |
| Gross width (mm): | 250.00 mm |
| Net weight: | 0.86 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1090.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.10 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| TI weight (kg): | 0 kg |
| Wi-Fi data rate (max): | 1147+2402 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| Antenna type: | 4xInternal |
| Producer product name: | DAP-X2850 |
| Producer product family: | Nuclias Connect AX3600 Wi-Fi Access Point |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| Mesh Support: | No |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | Yes |
| Antennas quantity: | 4 |
| POE: | PoE in |
| Palette Qty: | 312 pc(s) |
| Producer: | D-Link |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Gross depth (mm): | 295.00 mm |
| Gross height (mm): | 75.00 mm |
| Gross weight: | 1.96 kg |
| Gross width (mm): | 250.00 mm |
| Net weight: | 0.86 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1090.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.10 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| TI weight (kg): | 0 kg |
| Wi-Fi data rate (max): | 1147+2402 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| Antenna type: | 4xInternal |
| Producer product name: | DAP-X2850 |
| Producer product family: | Nuclias Connect AX3600 Wi-Fi Access Point |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| Mesh Support: | No |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | Yes |
| Antennas quantity: | 4 |
| POE: | PoE in |
| Palette Qty: | 312 pc(s) |
| Producer: | D-Link |
| Warranty: | 60 month(s) |