D-Link | Metro Ethernet Switch | DGS-1210-28/ME | Managed L2 | Rack mountable | Gigabit Ethernet (copper) ports quantity 24 | SFP ports quantity 4 | Power supply type Single | 24 month(s)
Gamintojas: D-Link
Prekės kodas (MPN): DGS-1210-28/ME/E
Prekės kodas (MPN): DGS-1210-28/ME/E
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
0 mėn.
0 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | 315,76 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Warranty: | Lifetime month(s) |
| Ports quantity: | 24 + 4 ports |
| Switch type: | Managed L2 |
| Interface: | 10/100/1000BASE-TX and SFP |
| Producer product name: | DGS-1210-28/ME |
| Net weight: | 1.702 kg |
| Gross weight: | 2.276 kg |
| SFP ports quantity: | 4 |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | 24 |
| Producer product family: | Metro Ethernet Switch |
| Predominant port type: | 1 Gbps (RJ-45) |
| Form factor: | Rack mountable |
| Power supply type: | Single |
| WEEE tax: | Yes |
| Tare other: | 2.00 g |
| Paper/Pasteboard: | 483.00 g |
| Plastic (No PET): | 89.00 g |
| Packing quantity: | 5 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.00802452 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.574 kg |
| POE: | No |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth (mm): | 492 mm |
| Gross width (mm): | 233 mm |
| Gross height (mm): | 70 mm |
| Embeeded battery: | No |
| Gross depth master carton: | 505 mm |
| Gross width master carton: | 385 mm |
| Gross height master carton: | 260 mm |
| Net weight master carton: | 11.38 kg |
| Tare weight master carton: | 0.859 kg |
| Palette Qty: | 170 pc(s) |
| Producer: | D-Link |
| Warranty: | Lifetime month(s) |
| Ports quantity: | 24 + 4 ports |
| Switch type: | Managed L2 |
| Interface: | 10/100/1000BASE-TX and SFP |
| Producer product name: | DGS-1210-28/ME |
| Net weight: | 1.702 kg |
| Gross weight: | 2.276 kg |
| SFP ports quantity: | 4 |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | 24 |
| Producer product family: | Metro Ethernet Switch |
| Predominant port type: | 1 Gbps (RJ-45) |
| Form factor: | Rack mountable |
| Power supply type: | Single |
| WEEE tax: | Yes |
| Tare other: | 2.00 g |
| Paper/Pasteboard: | 483.00 g |
| Plastic (No PET): | 89.00 g |
| Packing quantity: | 5 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.00802452 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.574 kg |
| POE: | No |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth (mm): | 492 mm |
| Gross width (mm): | 233 mm |
| Gross height (mm): | 70 mm |
| Embeeded battery: | No |
| Gross depth master carton: | 505 mm |
| Gross width master carton: | 385 mm |
| Gross height master carton: | 260 mm |
| Net weight master carton: | 11.38 kg |
| Tare weight master carton: | 0.859 kg |
| Palette Qty: | 170 pc(s) |
| Producer: | D-Link |