D-Link | Metro Ethernet Switch | DGS-1210-10/ME | Managed L2 | Rack mountable | Gigabit Ethernet (copper) ports quantity 8 | SFP ports quantity 2 | Power supply type Single | 24 month(s)
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
0 mėn.
0 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 201,33 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Warranty: | Lifetime month(s) |
| Interface: | 10/100/1000 Mbps and SFP |
| Ports quantity: | 8 + 2 ports |
| Producer product name: | DGS-1210-10/ME |
| Switching capacity: | 20 Gbit/s |
| MAC address table: | 16K entries |
| Auto MDI/MDI-X: | Yes |
| Switch type: | Managed L2 |
| Net weight: | 1.50 kg |
| Gross weight: | 2.0098 kg |
| SFP ports quantity: | 2 |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | 8 |
| Form factor: | Rack mountable |
| Power supply type: | Single |
| Producer product family: | Metro Ethernet Switch |
| Predominant port type: | 1 Gbps (RJ-45) |
| WEEE tax: | Yes |
| Tare other: | 1.80 g |
| Paper/Pasteboard: | 496.00 g |
| Plastic (No PET): | 12.00 g |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.5098 kg |
| POE: | No |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth (mm): | 330.00 mm |
| Gross width (mm): | 285.00 mm |
| Gross height (mm): | 70.00 mm |
| Embeeded battery: | No |
| Producer: | D-Link |
| Warranty: | Lifetime month(s) |
| Interface: | 10/100/1000 Mbps and SFP |
| Ports quantity: | 8 + 2 ports |
| Producer product name: | DGS-1210-10/ME |
| Switching capacity: | 20 Gbit/s |
| MAC address table: | 16K entries |
| Auto MDI/MDI-X: | Yes |
| Switch type: | Managed L2 |
| Net weight: | 1.50 kg |
| Gross weight: | 2.0098 kg |
| SFP ports quantity: | 2 |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | 8 |
| Form factor: | Rack mountable |
| Power supply type: | Single |
| Producer product family: | Metro Ethernet Switch |
| Predominant port type: | 1 Gbps (RJ-45) |
| WEEE tax: | Yes |
| Tare other: | 1.80 g |
| Paper/Pasteboard: | 496.00 g |
| Plastic (No PET): | 12.00 g |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.5098 kg |
| POE: | No |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth (mm): | 330.00 mm |
| Gross width (mm): | 285.00 mm |
| Gross height (mm): | 70.00 mm |
| Embeeded battery: | No |
| Producer: | D-Link |