D-Link | Managed L3 Gigabit Switch | DGS-1520-28 | Managed | Rack mountable | SFP+ ports quantity 2x10G | Power supply type Redundant Power supply
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 898,03 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 445.00 mm |
| Gross height (mm): | 45.00 mm |
| Gross weight: | 2.43 kg |
| Gross width (mm): | 210.00 mm |
| Net weight: | 2.33 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Switch type: | Managed |
| Producer product name: | DGS-1520-28 |
| Ports quantity: | 2x10GBase-T Ports |
| Form factor: | Rack mountable |
| Producer product family: | Managed L3 Gigabit Switch |
| Predominant port type: | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| Power supply type: | Redundant Power supply |
| Tare other: | 2.00 g |
| Gross depth master carton: | 280.00 mm |
| Gross width master carton: | 360.00 mm |
| Gross height master carton: | 470.00 mm |
| Net weight master carton: | 6.00 kg |
| Tare weight master carton: | 1.94 kg |
| POE: | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 24 |
| Colour of product: | Black |
| Switch layer: | 3 |
| SFP+ ports quantity: | 2x10G |
| Producer: | D-Link |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Gross depth (mm): | 445.00 mm |
| Gross height (mm): | 45.00 mm |
| Gross weight: | 2.43 kg |
| Gross width (mm): | 210.00 mm |
| Net weight: | 2.33 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Switch type: | Managed |
| Producer product name: | DGS-1520-28 |
| Ports quantity: | 2x10GBase-T Ports |
| Form factor: | Rack mountable |
| Producer product family: | Managed L3 Gigabit Switch |
| Predominant port type: | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| Power supply type: | Redundant Power supply |
| Tare other: | 2.00 g |
| Gross depth master carton: | 280.00 mm |
| Gross width master carton: | 360.00 mm |
| Gross height master carton: | 470.00 mm |
| Net weight master carton: | 6.00 kg |
| Tare weight master carton: | 1.94 kg |
| POE: | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 24 |
| Colour of product: | Black |
| Switch layer: | 3 |
| SFP+ ports quantity: | 2x10G |
| Producer: | D-Link |
| Warranty: | 60 month(s) |